ISA MultiLab sentrifugi 0,6 L

Tuotenumero: AFI-CI060V-E
Kategoria:
Myyntierä: 1 / Kappale

CE-merkitty

Valmistaja: Afi Centrifuge

Tilaustuote

Monipuolinen laboratorion rutiinityöskentelyyn sopiva sentrifugi.

Roottori ja tarvittavat putkiadapterit kasataan käyttäjän tarpeen mukaan. Koko tarvikevalikoima selattavissa valmistajan katalogissa. Kysy lisää myyntiedustajalta.

Soveltuu erinomaisesti kliiniseen laboratorioon ja 28 verinäyteputken samanaikaiseen sentrifugointiin. Isan sentrifugointiohjelmat on nimettävissä ja laitteen hallinnointi on helppoa ison kosketusnäytön ansiosta. Sentrifugi on erittäin hiljainen, maksimiäänitaso < 55dB. Isa on erityisen helppo ja nopea huoltaa, koska kaikki elektroniikka sijaitsee vaihdettavassa Bluebox -kontrollikeskuksessa.

Laitteen ulkomitat 34 x 39 x 51 cm
Laitteen paino varusteilla 40 kg
Maksimikapasiteetti swing-out -roottorilla 4500 Rpm @ 3396 x g
Maksiminopeus kulmaroottorilla 67000 Rpm @ 6324 x g

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.

Joulun aukioloajat

Mekalasi Oy on joululomalla 22.-27.12.2024. Toimistomme ja logistiikkamme ovat tuona aikana suljettu.

Mekalasi Oy är på jul-ledighet 22.-27.12.2024. Både vårt kontor och lager är då stängda.

Mekalasi Oy is on Christmas holiday from 22nd to 27th December 2024. During that time, both our office and warehouse will be closed.